مجتمع فنی و آموزشی پارسی ماد

مرکـز تخصصی مهارت آمـوزی در استان قـم

ساعت کار آموزشگاه: شنبه تا پنجشنبه 8 صبح تا 10 شب

گوشی تاشوی گلکسی سامسونگ W20 با قابلیت 5G

1729 بازدید تاریخ انتشار: 01 آذر 1398 دسته بندی ها:تعمیرات

گوشی تاشوی گلکسی سامسونگ W20 با قابلیت 5G

پیشتر در سال جاری سامسونگ خانوادۀ جدیدی از گوشی های هوشمند را با نام گوشی گلکسی تاشو معرفی کرد. اکنون این غول کره ای درصدد است تا دومین گوشی هوشمند تاشوی خود را به نام گلکسی W20 5G در تاریخ 19 نوامبر (26 آبان ماه) وارد بازار چین کند.
گلکسی W20 5G نسخۀ پیشرفتۀ W2019 است که سال گذشته معرفی شد. سری w گوشی های هوشمند سامسونگ خیلی سمج بوده اند و سامسونگ در طراحی آنها بسیار اذیت شد. به همین دلیل انتظار می رود که W20 5G نیز با تغییری که در شیوۀ طراحی اش صورت گرفته مهندسین سامسونگ را به زحمت بیندازد. علاوه بر این در کنفرانس 2019 توسعه دهندگان سامسونگ که در آمریکا برگزار شد این غول کره ای یک گوشی دیگر را که به صورت عمودی تا می شد رونمایی کرد اما در پوستری که از این گوشی چاپ شده طراحی آن شبیه به گلکسی تاشوی سامسونگ نشان داده شده است.

انتظار می رود بازار گوشی های هوشمند چینی طی ماه های آینده با هجوم گوشی های هوشمند 5G جدید مواجه شود. واقعیت آن است که شرکت های حمل و نقل چینی در حال حاضر مشغول ثبت سفارش برای این گوشی ها هستند. علاوه بر این در حدود 3/9 میلیون کاربر چینی حتی پیش از آغاز به کار استاندارد ارتباطی 5G برای استفاده از این فناوری پیش قدم شده و ثبت نام کرده اند. بنابراین عرضۀ گوشی 5G گلکسی تاشو در چین اهمیت خاصی دارد.
شیائومی همچنین اعلام کرده است که در سال آینده بیش از 10مدل گوشی با شبکۀ اینترنت پرسرعت 5G وارد بازار خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر دو گوشی 5G به نام هایMi Mix 3  و Mi 9 Pro به بازار داخلی عرضه کرده است. براساس برآوردهای شرکت TSMC تایوان، تقاضا برای گوشی های هوشمند 5G ممکن است تا سال آینده به 300 میلیون واحد برسد که بنابر برآوردهای تحلیلی و استراتژیک معادل 10 درصد افزایش عرضۀ این گوشی هاست.

در زمینه کامپیوتر پاسخگوی شما هستیم
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به آموزشگاه پارسی ماد می باشد (طراح و برنامه نویس: مهندس مهدی بیاتی)