مجتمع فنی و آموزشی پارسی ماد

مرکـز تخصصی مهارت آمـوزی در استان قـم

ساعت کار آموزشگاه: شنبه تا پنجشنبه 8 صبح تا 10 شب

سوالات متداول


برای ارزش به وقت گرانقدر دانش پژوهان گرامی، آنچه بهتر است بدانید را خلاصه شده در محضر دیدتان قرار دادیم


شرایط ثبت نام در آموزشگاه


دانش پذیران گرامی می توانند شهریه خود را در دو قسط بدین صورت پرداخت نمایند: قسط اول: هنگام ثبت نام قسط دوم: در طول دوره آموزش
دانش پذیران گرامی می توانند شهریه خود را در دو قسط بدین صورت پرداخت نمایند: قسط اول: هنگام ثبت نام قسط دوم: در طول دوره آموزش
برای اخذ مدرک سازمان فنی و حرفه ای باید در دوره ثبت نام کنید و تمام ساعات کلاس را بگذرانید و سپس از طرف آموزشگاه برای دریافت مدرک و آزمون به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوید.
دانش پژوهان گرامی می توانند از طریق مراجعه حضوری و همچنین با تماس تلفنی اقدام به ثبت نام در کلاس ها نمایند
با توجه به برگزاری کلاس های 8 تا 12 نفره در آموزشگاه، پیشنهاد می کنیم با مراجعه حضوری به آموزشگاه، اقدام به ثبت نام و رزرو کلاس مورد نظر نمایید تا با تکمیل ظرفیت شرمنده دانش پژوهان گرامی نشویم.
ثبت نام در آموزشگاه پارسی ماد شرایط سنی خاصی ندارد و پیشنهاد می کنیم فرزندانتان را از سن 9 سالگی به آموختن حرفه ای کارمپیوتر تشویق کنید
ثبت نام از ساعت 9 صبح الی 22 شب با مراجعه حضوری امکان پذیر است.

چگونگی برگزاری کلاس های آموزشگاه


در تمامی کلاس های آموزشگاه پارسی ماد ابتدا 15 الی 20 دقیقه استاد تدریس میکند و سپس دانشجویان گرامی همان مباحث را روی سیستم تمرین می کنند و پس از رفع اشکال مجددا استاد 15 الی 20 دقیقه آموزش میدهند و سپس این روال تکرار می شود.
در آموزشگاه پارسی ماد مباحثی آموزش داده می شود و بلافاصله تمرین خواهد شد که الزامات روزمره بازارکار می باشد و این مهم میسر نمیشود مگر اینکه اساتید محترم در محیط حرفه ای مربوطه طی سالهای متمادی سابقه کار داشته باشند.
برای حفظ کیفیت آموزش و زمان مناسب جهت تمرین دانشجویان گرامی، تمامی کلاس های آموزشی در آموزشگاه پارسی ماد فقط بین 5 تا 12 نفر برگزار می گردد.
کلاس ها همه روزه برای خانم ها از ساعت 9 صبح الی 13 و بعد از ظهر از ساعت 16 الی 18 و برای آقایان از ساعت 18 الی 22:30 برگزار می شود.
طبق درخواست دانشجویان گرامی امکان برگزاری کلاس های خصوصی در زمان های صبح و ظهر می باشد.
سرفصل های آموزش باید مطابق نیاز بازار کار باشد آموزش باید شامل مفاهیم پایه اصولی و عملی و به روز باشد علاوه بر آموز استاندارد تعویض کاری، شامل تعمیرکاری تخصصی هم باشد. آموزشگاه تعمیرات موبایل پارسی ماد 38803340

اگر پاسخ سوالتان را دریافت نکردید با تماس تلفنی و آدرس کانال تلگرامی از امکان مشاوره رایگان بهره مند شوید

شماره تماس : 38803340 - کانال تلگرام afptohid@

در زمینه کامپیوتر پاسخگوی شما هستیم
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به آموزشگاه پارسی ماد می باشد (طراح و برنامه نویس: مهندس مهدی بیاتی)